Pikturoni gurët - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pikturoni gurët

NULL NULL
02/06/2015

Copëza të gurëve kur hasni në oborrin tuaj, apo rreth plazhit, mundohuni të i mblidhni, nuk është turp apo diçka e keqe.

Të tillë me forma të ndryshme sigurisht jo shumë të mëdhenj janë të dobishëm për një sërë qëllimesh brenda shtëpisë tuaj.

sdsdd

Gurët mund të i gjeni edhe në dyqane me variante të ngjyrave të ndryshme dhe formash.

Gurët ju kënaqin syrin, ata zbukurojnë ambientin ku kaloni pjesën më të madhe të kohës, edhe fëmijët mund të lozin me disa prej tyre, por me kujdes të shtuar.

dsds

Me gurë të tillë mund edhe vet të krijoni diçka të re të bukur dhe unike:

Ju duhen:
– Gurë të formave të ndryshme ose të rregullta sipas qëllimit
– Ngjyra
– Ngjitës
– Karton
– Penelëra
Me këto elemente, ju mund të punoni dizajne të ndryshme prej gurësh, dhe të dekoroni shtëpinë apo zyrën tuaj.