Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Persona të maskuar sulmojnë ekipin e Klan Kosovës te barrikada afër Çabrës (VIDEO)

NULL NULL
19.12.2022 13:40

Një ekip i Klan Kosovës sot është sulmuar me gurë nga disa persona me maska tek barrikada afër fshatit Çabër të Zubin Potokut.

Sulmuesit në drejtim të ekipit të përbërë nga gazetari Haris Ademi, kameramani Agon Bejtullahu dhe shoferi Elsad Sinani, kanë hedhur gurë si dhe i kanë fyer e sharë.

Ekipi i Klan Kosovës nuk ka pësuar lëndime fizike në këtë sulm, njofton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.