Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përhapen fjalë në shtëpi se Vesa ka pëlqim për Lumbardhin (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 17:21
VESA
VESA

Banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova kanë filluar edhe disa thashetheme.

Po flitet brenda shtëpisë se Vesa ka pëlqim për Lumbardhin, përcjell Klankosova.tv.

Por, Vesa e ka mohuar një gjë të tillë teksa po fliste me Lindën, Santianën, Albën dhe Adrin.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme