Përfundon gara për Artanin e Mbresën, Olti dhe Anita japin opinionin e tyre (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përfundon gara për Artanin e Mbresën, Olti dhe Anita japin opinionin e tyre (VIDEO)

NULL NULL
18.03.2023 01:43

Opinionistët  e Big Brother Vip Kosova, Anita Haradinaj, dhe Olti Curri, i kanë dhënë mendimet e tyre për lojën e Mbresës dhe Artanit brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Ata thanë se Mbresa dhe Artani kanë arritur shumë deri tani, dhe se kjo eksperiencë për dy ish-banorët është shumë e mirë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.