Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Për Fifin, këto janë “shenjat më të bukura në botë”

NULL NULL
24.06.2024 14:54
Foto nga arkiva. Fifi
Foto nga arkiva. Fifi

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, përpos me projekte muzikore, është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar shenjat e gishtave të djalit të saj, duke u quajtur si më të bukura në botë, përcjell Klankosova.tv.

“Shenjat më të bukura në botë”, ka shkruar Fifi.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.