Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Për cilët banorë ka folur keq Blero? (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 23:26
Blero

“Për cilin banorë ke folur keq në shtëpi?”, ishte njëra nga pyetjet anonime për Bleron.

E këngëtari i njohur e mohoi që ka folur keq për dikë.

“Me fol keq në këtë shtëpi për dikë, po i bie si me e shajt ose me i ofendu, domethënë për as edhe një”, është përgjigjur Blero.

Për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.