Pëlqehet kënga e Skerdit me Teuta Selimin (VIDEO)

Pëlqehet kënga e Skerdit me Teuta Selimin (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Para dy ditësh, Skerdi dhe Teuta Selimi erdhën bashkë me këngën “M’ke rrejt”.

Ky projekt muzikor, me vijë melodike dhe tekst nga Skerdi, po pëlqehet mjaft shumë nga publiku pasi për vetëm dy ditë ka arritur afër 700 mijë klikime në YouTube, njofton Klankosova.tv.

Ky është bashkëpunimi i parë mes tyre.