PD-së i ik nga duart Shkodra - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

PD-së i ik nga duart Shkodra

NULL NULL
15.05.2023 13:47
Benet Beci

Është mbyllur numërimi i votave në Bashkinë e Shkodrës.

Sipas të dhënave nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, kandidati i Partisë Socialiste Benet Beci, është fitues i zgjedhjeve atje, shkruajnë mediat shqiptare përcjell Klankosova.tv

KQZ-ja bën të ditur se diferenca mes tij dhe kandidatit të “Bashkë fitojmë”, kryebashkiakut aktual Bardh Spahia, është në mbi 10 mijë vota.

Shkodra ka qenë historikisht bastion i Partisë Demokratike por që këtë mandat do të udhëhiqet nga socialistët./ Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS