Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pasi qëndroi gjatë në xhakuzi, Ganiu: Ku e di more unë, as bunar s’kam pasë (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 14:01

Gani Gërmia ka qëndruar mbrëmë për një kohë të gjatë në xhakuzi.

E ai për këtë veprim mori kritika nga disa prej banorëve pasi ai atyre u tha se ka krojë në trup.

“E ke nga xhakuzi ke qëndruar më shumë se që duhet”, i tha Kaderi.

Kurse Alby dhe Blero i treguan se sa minuta ka të drejt të qëndrojë aty.

“Ku e di unë as bunar timin nuk kam pasë”,  ua ktheu Ganiu./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.