Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pas spektaklit ‘Prime’ banorët e BBVK-së shijojnë darkë të shtruar nga “Izi’s Apartment 197” (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 02:20

Pas përfundimit të spektaklit ‘Prime’, së bashku me banoren e re, Kaderin, konkurrentët e Big Brother VIP Kosova i ka pritur një super darkë.

Darka është shtruar nga “Izi’s Apartment 197”, derisa e gjitha është sërvirur me plot delikatesë e shije.

Banorët kanë shkuar tek pjesa e oborrit, për të darkuar pas një super nate spektakolare në ‘Prime’.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.