Osmani e Sveçla marrin pjesë në rreshtimin e kuadrateve të FSK-së në kazermën "Adem Jashari" (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Osmani e Sveçla marrin pjesë në rreshtimin e kuadrateve të FSK-së në kazermën “Adem Jashari” (FOTO)

NULL NULL
05.03.2023 12:12
Vjosa Osmani, Xhelal Sveçla

Sot do të zhvillohet ceremonia e rreshtimit të kuadrateve të FSK-së, me rastin e shënimit të Epopesë së UÇK-së.

Kjo ceremoni do të mbahet në Kazermën “Adem Jashari”, përcjell Klankosova.tv.

E për ta përcjellë këtë ceremoni, në kazërmë kanë shkuar edhe Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla.

Ndryshe, tashmë kanë filluar edhe përgatitjet për rreshtimin e kuadrateve të FSK-së në kaze në kazermën “Adem Jashari”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.