Opozita ngre dronin mbi Kryeministri “Zgjedhje të lira pa drogë" (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Opozita ngre dronin mbi Kryeministri “Zgjedhje të lira pa drogë” (VIDEO)

NULL NULL
27/02/2017

Protesta e opozitës brenda tendës është futur në ditën e 10-të të saj.

Opozita ka gjetur mënyra alternative të të protestuarit. Sot ata kanë ngritur një dron mbi Kryeministri ku shkruhet  “Zgjedhje të lira pa drogë dhe të droguar”.

Gjithashtu protestuesit kanë sjellë edhe miell duke smbolizuar drogën, për të cilën opozita akuzon qeverinë se ka pushtuar vendin, shkruan Lapsi.al.