Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

 “On Set” vjen dy herë në javë me muzikë elektronike në Klan Kosova FM (VIDEO)

NULL NULL
08.02.2023 14:44

Emisioni “On Set” në Klan Kosova FM me autor Burim Radoni përkujdeset çdo të martë dhe të enjte për adhuruesit e muzikës elektronike

Për një orë aq sa zgjat emisioni, do të keni rastin që t’i dëgjoni krijimtaritë dhe performancat më të reja të këtij nga ky zhanër muzikor.

Club House, Tech House, Techno Progressive,  Tech House, Progressive Techno Melodic House & Techno, të gjitha I keni në një vend.

Nëse ju ik performance e fundit, atëherë mund ta gjeni emisionin e plotë edhe në vegzën e mëposhtme

Ndiqeni “On Set”, çdo të martë dhe të enjte nga ora 20:00 në frekuencat 95.2fm – 90.8fm.

 

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.