22:30, 20 Prill 2019

Sipas Bild, skuadra Bayern Munich ka qenë e interesuar që të nënshkruajë kontratë me portierin Alexander Nubel, gjatë sezonit të kaluar.

Tani raportohet se futbollisti në fjalë është kthyer sërish në shënjestrën e kampionëve gjerman, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Portieri Manuel Neuer aktualisht është i lënduar dhe nuk dihet se kur do të mund të kthehet në fushë.

Prandaj skuadra gjermane i është kthyer objektivit të vjetër për të zëvendësuar portierin e saj të lënduar.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë