Noizy tregohet i dashur - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Noizy tregohet i dashur

NULL NULL
17/05/2015

I ashpër në pamje, por me zemër të ngrohtë.

Reperi shqiptar Noizy, ka treguar dashurinë e madhe që ndjen për fëmijët, duke i vizituar ata në një jetimore.

Fotografitë tregojnë se sa i lumtur dukej ai rreth tyre, dhe sa të gëzuar ishin ata që ai i vizitoi.

Noizyyyy' noizyy