Një i vdekur dhe katër të lënduar në autostradë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një i vdekur dhe katër të lënduar në autostradë (VIDEO)

NULL NULL
18/08/2019

Një vajzë 18 vjeçare e ka humbur jetën dhe katër persona të tjerë janë lënduar në aksidentin që ndodhi sot paradite në autostradën Ibrahim Rugova.

Pesëvjeçari që mori lëndime më të rënda, është transportuar në spitalin e Shkupit, ndërkaq të tjerët u trajtuan në emergjencën e Prizrenit.

Viktimat ishin të një familjeje të cilët po udhëtonin me automjetin me targa të Kumanovës.

Kronikë e gazetares Qëndresa Bellagoshi.