Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Një grua bie nga kati i dytë i shkollës, pëson lëndime të rënda

NULL NULL
02.06.2023 10:43

Policia ka bërë të ditur se një grua në rrethana të panjohura ka rënë nga kati i dytë i një shkolle në Ferizaj, ku ka pësuar lëndime të renda trupore.

Në njoftim bëhet e ditur se viktima fillimisht ka pranuar tretman mjekësor në emergjencën e Ferizajt, e më pas është dërguar në QKUK.

“Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.