Në Francë për muaj mjalti - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Në Francë për muaj mjalti

NULL NULL
21/05/2015
Ish pjesëtarja e Spice Girls, Geri Halliwell, para pak ditësh është martuar.

Kanë zgjedhur qytetin e Kanës për muajin e tyre të mjaltit, gjatë javës më të ngjeshur të vitit.

Sidoqoftë, të sapomartuarit Geri Halliwell dhe Christian Horner janë duke i kushtuar mjaft kohë romancës së tyre, deri sa po e shijonin ditën relaksuese në Rivierën Franceze këtë javë.

Çifti i lumtur është parë duke ngrënë një drekë intime për dy persona, para se të shëtisnin rreth qytetit piktoresk dhe të vjetër të Kanës.

 

 

geri1     geri3

 

geri h

geri hh