Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndikimi i bashkëshortes në lumturi

NULL NULL
08.05.2015 14:16
Do të mendoni se të fituarit e një udhëtimi për pushime pa pagesë në Puerto Rico, është ënderr e çdokujt. Por, për një njeri i cili duhej ta bënte këtë pa gruan e tij, ishte një ankth.

Pasi u ankua se nuk kishte “asnjë sekondë kënaqësie”gjatë atij pushimi, meqë nuk ishte prezente edhe gruaja e tij, ai e fitoi edhe udhëtimin e dytë.

Por, kësaj radhe mori me vete edhe gruan me fëmijën dhe i postoi fotografitë në internet, duke thënë se pati “shumë sekonda kënaqesi”.

Kevin Blandford i rikrijoi fotografitë nga udhëtimi i parë (majtas) dhe tash duket shumë më i lumtur (djathtas).

klankosova.tv

udhetimi1 udhwtimi2

udhwtimi3 udhwtimi4

 

udhwtimi5 udhwtimi6

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.