9:56, 20 Shkurt 2020

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka uruar Richard Grenell për emërimin si Drejtor në detyrë i Inteligjencës Kombëtare.

“Urime Richard Grenell për emërimin nga Presidenti Donald Trump për t’i prirë Inteligjencës Kombëtare”, ka thënë Mustafa përmes Tëitter, transmeton Klan Kosova.

“Jam tejet I bindur se ju do të vazhdoni që t’u prini proceseve me rëndësi për Kosovën gjithashtu, përfshirë planin tuaj për zhvillim ekonomik dhe dialogun”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë