Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Muskujt Presidencialë

NULL NULL
06.05.2015 14:01
Konsiderohet Lider i Botës, por gjen kohë të kujdeset edhe për veten.

Kur Presidenti Barack Obama del nga Shtëpia e Bardhë, merr diçka me vete – muskujt e përsosur të barkut.

Së paku nëse mund t’i besohet trajnerit te tij personal,  i cili thotë se Obama është ende një fanatik i stërvitjes në palestër.

Cornell  McClellan është anëtar i Këshillit Presidencial për Sport, Fitnes dhe Ushqyerje, dhe për më tepër është njeriu i cili e mban në formë tërë familjen presidenciale.

Ai deklaroi se nuk është edhe aq e vështirë që t’i jepen komanda liderit botëror, përderisa Obama është “duke luftuar ashpër kundër plakjes”.

Pak e çuditshme kjo për një njeri i cili është vetëm 53 vjeç.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.