Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Munishi reagon pas shkarkimit: Mbi Prishtinën vetëm qielli

NULL NULL
13.03.2023 13:30

Ismet Munishi ka reaguar për herë të parë pas shkarkimit nga pozita e trajnerit të Prishtinës.

Munishi ka thënë se mbi Prishtinën është vetëm qielli, përcjell Klankosova.tv.

“Faleminderit shume Kushtrim Sopa zemra e FC Prishtinës. Shume suksese ne luftën e madhe. Mbi Prishtinën vetëm qielli”.

Munishi u emërua trajner te klubi kryeqytetas nëntë muaj më parë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.