Moti gjatë fundjavës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti gjatë fundjavës

NULL NULL
11/01/2020

Të shtunën dhe të dielën do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Kështu bën të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës , i cili bën të ditur se  në mëngjes do të ketë ngrica dhe mjegull të lehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri -5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5-6 gradë Celsius.

Reshje shiu nuk parashihet të ketë, përpos riga të dobëta dhe të izoluara në disa pjesë të vendit.