“Mos e përziej leshin për çdo sen”, edhe Andi e Gresa kapen keq me Xhulin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mos e përziej leshin për çdo sen”, edhe Andi e Gresa kapen keq me Xhulin (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 14:53

Pas përplasjes së Melisës dhe Julianës për qumështin e sojës, situata u tensionua edhe mes Andit, Gresës dhe Julit.

Derisa Juliana ishte duke folur, reaguan Andi dhe Gresa duke i thënë që t’i shikojë punët e veta dhe të mos i ngatërrojë ata.

“Mos e përziej leshin për çdo sen”, i tha Gresa, Julianës.

Derisa, Andi që është kapiten i kësaj jave i tha Julit që të merret vetëm me punët e saj, kjo si formë urdhri që i takon pozitës së kapitenit të shtëpisë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.