Miriam Cani i dedikon këngë djalit në njëvjetorin e lindjes (VIDEO)

Miriam Cani i dedikon këngë djalit në njëvjetorin e lindjes (VIDEO)

NULL NULL
2 javë më parë

Sot ka festë në familjen e Alban Skenderajt dhe Miriam Canit.

Djali i tyre Duam, feston ditëlindjen e parë.

Në njëvjetorin e lindjes së tij, Miriami shkroi një këngë të cilën e ka publikuar pak minuta më parë.

Projekti me një fotografi quhet “Sa shumë të dua”, njofton Klan Kosova.