Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mirdoni ngjallë të qeshura pa fund teksa tregon se si ndodhi puthja e parë (VIDEO)

NULL NULL
11.12.2023 00:46

Mirdoni ka ngjallur të qeshura pa fund teksa e ka treguar historinë e tij se si ka ndodhur puthja e tij e parë.

Ai tha se “nuk është që jam shkri, ndoshta s’kam ditë, por ndoshta s’ka ditë as ajo, ndoshta ky ka qenë faji”.

Më tej, ai tregoi se biseda për takimin e parë ka zgjatur 10 muaj dhe “e lamë me dalë, po ia tregojë kafenenë dhe i thashë po të pres te drea. Po vjen ajo me shoqen e ngushtë”.

Për të parë më shumë detaje interesante nga historia e Mirdonit, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.