Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Miku i Taylor Swift flet për lidhjen e saj me Travis Kelce

NULL NULL
15.11.2023 09:33

Shoku i këngëtares Taylor Swift, Antoni Porowski, ka folur për herë të parë publikisht për romancën e re të mikes së tij me sportistin Travis Kelce.

“Nuk mund të isha më i lumtur,” tha anëtari i kastit të Queer Eye për PEOPLE.

“Unë jam shumë mbështetës. Ajo është një grua e pabesueshme, e frikshme që po arrin të bëjë turne nëpër botë.”

“Shpresat e mia për ta si çift janë që ata të vazhdojnë të jenë vërtet të lumtur dhe të shijojnë këtë moment dhe të gjitha momentet e ardhshme”, shton ai, shkruan People, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.