Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Meti ka pasur potencial për të shkuar në finale”, banorët komentojnë lojën e tij (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 23:00

Përjashtimi i Metit ka mbetur temë kryesore e diskutimit të banorëve aktualë në Big Brother VIP Kosova.

Disa prej tyre e kanë çmuar lartë lojën e Metit në këtë edicion të dytë të BBVK-së.

Kishte edhe prej atyre, që janë shprehur se i njëjti ka pasur potencial për të qenë finalist i këtij edicioni.

Por, për kë bëhet fjalë, e kush i tha këto fjalë për Metin?  E kuptoni , përmes video në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.