Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Meti dhe Ylli debatojnë me Blerandon, e quajnë piun të Bleros (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 12:24
Blerando

Meti dhe Ylli patën një debat me Blerandon.

Ku Ylli i tha “nuk di asgjë ti, dhe vazhdo puno për Bleron”.

Edhe Meti i tha se “kush je ti të flasësh për Bleron”.

Gjithashtu Meti i tha “pse keni folur anglisht nuk keni drejt”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.