Messi dhe Ronaldo bëhen bashkë, pas sulmeve në Paris - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Messi dhe Ronaldo bëhen bashkë, pas sulmeve në Paris

NULL NULL
15/11/2015

Dy futbollistët më të mirë për momentin në botë, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë shprehur pikëllimin e tyre për sulmet se së premtes në Paris.

Autoritetet franceze kanë njoftuar për 128 njerëz të vrarë dhe 99 të tjerë të cilët janë në gjendje kritike, transmeton Klan Kosova.

“Në mendje kam viktimat e sulmit në Paris dhe familjet e tyre”, ka thënë Messi.

Kurse në anën tjetër Ronaldo, ka shkruar: “Nuk mund të rri indiferent pas ngjarjeve të tmerrshme që ndodhën në Paris, nuk mund t’i largojë nga mendja viktimat dhe familjet e tyre”.