Merreshin me prostitucion, arrestohet një grua e dy burra në Prishtinë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Merreshin me prostitucion, arrestohet një grua e dy burra në Prishtinë

NULL NULL
03.05.2023 08:45
policia

Gjatë ditës së djeshme policia ka arrestuar një grua dhe dy burra të dyshuar për veprën “Mundësim apo detyrim në prostitucion”.

Siç bëhet e ditur në raportin 24 orësh të policisë arrestimet kanë ndodhur në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë, njofton Klankosova.tv.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.