Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mëngjesi nuk bahet për drekë”, Alba dhe Azemi fjalosen me Blerandon (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 18:33

Një debat sot ka ndodhur mes Blerandos, Azemit dhe Albës.

Krejt nisi kur Blerando si kapiten i shtëpisë u tërheku atyre vërejtjen se janë duke përgatitur ushqim shumë vonë.

“Nuk bëhet mëngjesi për drekë”, u tha Blerando atyre.

Kurse ata të dy e kundërshtuan dhe thanë se e kanë përgatitur ushqimin vullnetarisht për banorët e tjerë edhe pse nuk e kishin për detyrë këtë gjë./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme