Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa po pastrohej, Mbresa detyrohet t’ia hapë derën (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 12:38

Mbresa është dehur pak mbrëmë pas darkës së të nominuarve.

Kjo ka bërë që ajo të jetë në disponim, dhe të këndonte anë e kënd shtëpisë.

Në një moment, këngëtarja shkoi në banjo ku aty po pastrohej Melisa, e cila fliste por nuk dëgjohej mirë. Kur “Vëllai i Madh” kërkoi që ajo ta rregullonte mikrofonin, Mbresa ia hapi derën për t’u dëgjuar mirë.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme