Meghan Markle pozon me bizhuteritë 384 mijë dollarëshe

Meghan Markle pozon me bizhuteritë 384 mijë dollarëshe

NULL NULL
1 month më parë

Bizhuteria të cilën Meghan Markle e zgjodhi për kopertinën e numrit të njerëzve më me ndikim në botë në Time, së bashku me bashkëshortin e saj Princin Harry, kushton hiç më pak se 384 mijë dollarë, përfshirë një unazë prej 525 dollarësh me ngjyrë rozë që përfaqësonte fuqizimin e grave.

39 vjeçarja shfaqi koleksionin e saj të kushtueshëm, krah burrit të saj, për 100 njerëzit me më ndikim në botë për vitin 2021.

Ndër koleksionin e bizhuterive luksoze janë disa nga pjesët më të preferuara të Meghan – përfshirë një orë Cartier Tank prej ari 23,000 dollarë që dikur i përkiste Princeshës Diana dhe iu dhurua asaj nga burri i saj në vitet e para të lidhjes së tyre, të cilën ajo e shoqëroi me Cartier Love 6,900 dollarë, transmeton Klankosova.tv.

Prince Harry and Meghan Markle posed for their first-ever magazine cover together to mark their inclusion in Time's 100 most influential people list