Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Me pamjen si një ‘barbie’, Bebe Rexha parakalon në tapetin e kuq në Grammy (FOTO)

NULL NULL
06.02.2023 00:37

Disa nga emrat më të mëdhenj të muzikës kanë parakaluar në tepihun e kuq në ceremoninë e 65-të Vjetore të Çmimeve Grammy.

Artistja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ishte një nga të parët që doli në tapetin e kuq, duke dalë me një pamje “barbie”. E kompletuar me doreza të gjata rozë, me fustan sa të ëmbël aq edhe pikant.

Pamja ‘barbie’ u shtri edhe në flokët e Rexhës me një stil të fryrë të frymëzuar nga Farrah Fawcett.

Bebe Rexha sonte ishte e nominuar për çmimin “Kënga më e mirë ritmike/elektronike”, por që këtë çmim e rrëmbeu Beyonce me hitin e saj “Break my soul”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme