Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Me helikopterë në Dhërmi

NULL NULL
16.06.2015 16:40

Pushuesit gjejnë mënyra të ndryshme për të arritur destinacionin e tyre. Veç automjeteve, mënyra më e re për të mbërritur sa më shpejt drejt bregdetit është helikopteri.

Fotografia e realizuar në plazhin e Drimadhes të Dhërmiut, tregon se një pasanik ka zgjedhur pikërisht këtë mënyrë për të shijuar bukurinë e bregdetit.

Helikopterin me të cilin udhëtoi, e ka ndaluar pranë bregut të detit, ndërsa ai bashkë me dy fëmijë po shijojnë bukurinë dhe qetësinë e këtij plazhi. Identiteti i pushuesit mbetet ende enigmë,transmeton Shekulli.al

helikopteri dhermi

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.