Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

ME dhe Universiteti “Columbia” sot nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi

NULL NULL
13.03.2023 07:00
Qeveria e Kosovës

Ministria e Ekonomisë dhe Universiteti “Columbia” në New York do të nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi, për mbështetjen e zbatimit të Strategjisë së Energjisë.

Në këtë ngjarje do të marrë pjesë edhe kryeministri Albin Kurti, njofton Klan Kosova.

Kjo ngjarje pritet të ndodh në hapësirat e ndërtesës së Qeverisë së Kosovës duke filluar në orën 08:20.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.