Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

NULL NULL
21.09.2023 09:23
gjoba

2 mijë e 89 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 30 aksidente me të lënduar dhe 41 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar 20 persona dhe 15 janë dërguar në mbajtje.

statistika

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.