Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbi 1 mijë e 800 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

NULL NULL
01.12.2023 09:24
gjoba
Foto ilustruese. Shqiptimi i gjobës

1 mijë e 853 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 17 aksidente me të lënduar dhe 38 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, në 24 orët e fundit janë arrestuar nëntë persona dhe nëntë janë dërguar në mbajtje.

statistika

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.