23:00, 22 Gusht 2019

Këngëtari Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldëin do të martohen edhe një herë.

Çifti i njohur do të kenë një dasmë të dytë më 30 shtator të këtij viti, transmeton Klan Kosova.

Këtë e bëri të ditur TMZ me anë të një artikulli ku publikoi ftesat e dasmës, të cilat janë interesante.

Këto ftesa të dasmës përmbajnë ilustrime ku mendohet se është fytyra e modeles dhe e këngëtarit.

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë