13:00, 24 Qershor 2019

Carly Craig dhe Zachary Reiter janë martuar.

Aktorja 39 vjeçare u martua me Zachary të dielën në Malibu, transmeton Klan Kosova.

Çifti u betua para 70 njerëzve të afërm dhe miqve, përfshirë Mandy Moore dhe Chrissy Metz. Babai i Mandy’s është i martuar me nënën e Carlyt.

Carly dhe Zachary janë takuar në vitin 2016.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë