Mariah Carey ndihet 12 vjeç - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mariah Carey ndihet 12 vjeç

NULL NULL
17/05/2015

Këngëtarja amerikane Mariah, ndihet ende fëmijë në brendësinë e saj 45 vjeçare.

Ajo gjatë promovimit të albumit të saj më të ri tha:

‘’Unë përjetësisht ndihem 12 vjeç sepse gjithmonë bëhem vajzë e thjeshtë, unë ngas rollera vizitoj gjithmonë vendin më të preferuar për fëmijë Disney, vazhdoi të kaloi kohë me fëmijë, dhe ashtu ndihem edhe unë. Unë nuk festojë ditëlindje sepse mosha është vetëm numër, une festoj vetëm për atë që prapë mund të jetoj’’

‘’Ju smund të humbni brendësinë tuaj fëmijërore, por të gjithë e bëjnë ‘’ /transmeton klankosova.tv