Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mane drejtuar Kaderit: Mos pretendo se do të duan, veç një shoqe e ke dhe ajo është Alby (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 22:58

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane, i ka dhënë këshilla mbi lojën tutje banores më të re, Kaderit.

Bledi ka kërkuar nga Kaderi të mos presë “dashuri” nga banorët e BBVK-së.

“Mos harro ata banorë kanë 30 ditë aty brenda, ata janë protektiv dhe posesiv, sepse kanë bërë një rrugëtim të gjatë, mos pretendo që do të presin me dashuri”, ka thënë pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme