Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda: S’jam e vetmja që më shkruajnë këngëtarët, e nisin me bisedë pune e pastaj duan diçka tjetër (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 00:05

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka komentuar pjesën e bisedave të saj me banorët e tjerë, ku ka pretenduar se plot artistë nga industria e muzikës i kanë shkruar në rrjete sociale.

Sipas Lindës nuk është diçka e pazakontë të pranojë porosi të tilla nga estrada.

“Nuk mendoj se është diçka shokuese me të shkrujt dikush nga estrada, se estradë kam qenë vet. S’jam e vetmja femër që i shkruajnë në industri të muzikës, bisedën e fillojnë me punë dhe pastaj shprehin se duan diçka tjetër”, ka thënë ajo pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme