Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda dhe Vesa flasin për raportet me vëllezërit e tyre (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 14:55
Vesa dhe Linda

Banoret e Big Brother VIP Kosova, Linda dhe Vesa kanë biseduar edhe për familjarët e tyre, përkatësisht vëllezërit.

Ato diskutuan se çfarë marrëdhënie kanë me ta dhe se si i kanë kaluar kohët e fëmijërisë bashkë.

Ato shfaqen edhe dashurinë e madhe që kanë për vëllezërit e tyre.

Por për të dëgjuar historitë e Lindës dhe Vesës, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.