Limaj uron muajin e Ramazanit

Limaj uron muajin e Ramazanit

NULL NULL
3 weeks më parë

Kryetari i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka uruar besimtarët myslimanë në Kosovë, për muajin e Ramazanit.

”Të gjithë qytetarëve të besimit islam, urime fillimi i muajit të Shenjtë të Ramazanit, dita e parë e të cilit është nesër. Në këtë muaj të shenjtë, uroj që mirësia, solidariteti dhe paqja të jenë përcjellëse e motivuese për një jetë më të mirë për të gjithë. Agjërim të lehtë!”.