Limaj: Malisheva s'ka votë për ata që i kanë shefat "kullera" dhe "pishpirika"

Limaj: Malisheva s’ka votë për ata që i kanë shefat “kullera” dhe “pishpirika”

NULL NULL
2 months më parë

Kryetari i NISMA-s Socialdemokrate Fatmir Limaj, u është drejtuar anëtarë dhe simpatizantëve të kësaj partie në Malishevë.

Në fjalimin e tij ai tha se Malisheva nuk ka votë për ata që i kanë shefat “kullera” dhe “pishpirika”.

Limaj i porositi aktivistët e Nismës të festojnë e pushojnë një natë a dy dhe të nisin punën për balotazh për fitore të Nismës, më 80 për qind.