Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

LDK zgjedh nënkryetarët e rinj

NULL NULL
09.12.2023 16:21

Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbajtur Këshillin e Përgjithshëm prej ku janë konfirmuar strukturat e reja partiake.

Në mbledhjen e sotme janë zgjedhur pesë nënkryetarë; ku Doarsa Kica-Xhelili dhe Hykmete Bajrami i bashkohen treshes në këtë nivel, Gazmend Muhaxheri, Lutfi Haziri dhe Anton Qunit, përcjell KlanKosova.tv.

Në pozitën e Sekretarit të Përgjithshëm është rikonfirmuar kryetari aktual i Lipjanit, Imri Ahmeri.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.