Lana Del Rey e fejuar, pritet edhe të martohet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lana Del Rey e fejuar, pritet edhe të martohet

NULL NULL
30.03.2023 14:57
Lana Del Ray

Këngëtarja Lana Del Rey  është duke u martuar. Këngëtarja është fejuar me Evan Winikier të të Range Media Partners, sipas Billboard.

Edhe pse dyshja në fjalë janë shumë privatë për marrëdhënien e tyre, ata së fundi janë parë në publik disa herë gjatë muajve të fundit, duke përfshirë një dalje në festivalin Malibu Chili Cook-Off në shtator dhe një shëtitje në restorantin Pappy and Harriet në Pioneertown, në fillim të këtij muaji.

Lajmi i fejesës së tyre vjen gjithashtu, pasi Lana u pa me një unazë diamanti në gishtin e unazës së dorës së majtë në eventin Billboard Women In Music 2023, i cili u zhvillua vetëm pak javë më parë, shkruan HollywoodLife.