Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kuvendi sot mban seancë të veçantë, diskutohet për veriun

NULL NULL
02.06.2023 07:46
Kuvendi i Kosoves

Kuvendi i Kosovës sot do të mbajë një seancë të veçantë.

Në njoftimin e tyre bëhet e ditur se do të zhvillohet debat parlamentar për situatën në veri të Kosovës, përcjell Klankosov.tv.

Seanca e Kuvendit të Kosovës pritet të fillojë në orën 10:00.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.